Slovensko - lunalandia

LUNALANDIA
Prejsť na obsah
Ubytovanie LUNALANDIA v obci Trávnica:

Apartmány s podmanivým menom vás očakávajú v prívetivom prostredí Podunajskej nížiny a Ponitria, kde si ich môžete rezervovať samostatne alebo ako jednotný celok.
V rámci letnej sezóny, teda od mája do septembra vám aparmány Lunalandia dávajú k dispozícii WiFi pripojenie na internet v dvoch moderne zariadených apartmánoch. Počas zimných mesiacov sa ponuka rozširuje na tri apartmány. Každý z apartmánov je pritom vybavený vlastným vchodom, kúpeľňou, kuchyňou a televízorom. Vo všetkých kuchyniach nájdete elektrickú rúru, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a plynový sporák. Exteriér apartmánov je tvorený rozľahlou záhradou, ku ktorej patrí bazén, posedenie s krbom, lehátka aj priestor pre loptové hry. Deti okrem toho poteší šmykľavka, hojdačky a pieskovisko. Priamo pri objekte je taktiež dostupných 6 parkovacích miest.
Apartmány Lunalandia sídlia v obci Trávnica v okrese Nové Zámky, odkiaľ sa rýchlo a pohodlne presuniete k vyhľadávanému termálnemu kúpalisku v Podhájskej vzdialenej iba 3 km. To má pre vás pripravené okrem rekreácie a plávania v bazénoch aj adrenalínový Tobogánový svet a viaceré športoviská. Načerpať nové sily vám naopak umožní Wellness svet Aquamarín tvorený Bazénovým a Vitálnym svetom. Trávnica zároveň vyniká pestrými možnosťami rekreačnej cykloturistiky v rámci cyklotrás Združenia Termál, ktoré vás privedú napríklad k Manínskym vínnym pivniciam, kaštieľu v Bardoňove alebo k prírodným kuriozitám Žitavský luh a Meander Chrenovky. Taktiež sa môžete vydať do obce Čechy, kde objavíte pozostatky kláštora Mariánska Čeľaď a expozíciu Domu ľudového bývania nájdete v obci Veľké Lovce.
Ponuka ubytovania v aprtmánoch Lunalandia v obci Trávnica:Ubytovanie v Podhájskej:

Ponúkam Vám ubytovanie rodinnej atmosféry u Pánisových priamo v obci Podhájska. Jedná sa o 4 izby so samostatným vchodom a každá izba má svoje sociálne zariadenie, chladničku, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a televízor. K dispozícii máte taktiež WIFI pripojenie. Na krytej letnej terase obkolesenej kvetmi sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom. Objekt bude celý len pre Vás ak ste 3-4 spriatelené rodiny s deťmi. Ubytovanie u Pánisových sa nachádza priamo v obci Podhájska. K vyhľadávanému termálnemu kúpalisku sa poľahky presuiete za cca. 10 min chôdze. To má pre vás pripravené okrem rekreácie a plávania v bazénoch aj adrenalínový Tobogánový svet a viaceré športoviská. Načerpať nové sily vám naopak umožní Wellness svet Aquamarín tvorený Bazénovým a Vitálnym svetom. Viac na http://www.tkpodhajska.sk/.

Podhájska zároveň vyniká pestrými možnosťami rekreačnej cykloturistiky v rámci cyklotrás Združenia Termál, ktoré vás privedú napríklad k Manínskym vínnym pivniciam, kaštieľu v Bardoňove alebo k prírodným kuriozitám Žitavský luh a Meander Chrenovky. Taktiež sa môžete vydať do obce Čechy, kde objavíte pozostatky kláštora Mariánska Čeľaď a expozíciu Domu ľudového bývania nájdete v obci Veľké Lovce.
Ponuka ubytovania u Pánisových v obci Podhájska:
Taktiež máme pre Vás v ponuke objekt /chatku/ vzdialenú od Termálneho kúpaliska cca. 300m. Chatka je lokalizovaná v krásnej a tichej lokalite pod lesom je vhodná pre nenáročnú klientelu. Poskytuje  ubytovanie pre 6 ľudí so 4 samostatnými postelami a 1 poschodovú posteľ. V chatke je k dispozícii kuchyňa,  kúpeľňa so sprchovým kútom, balkón a vonkajšie sedenie s  ohniskom. Chata je delená na dennú časť na prízemí a nočnú, kde sa dostanente po drevenných schodoch.
Cena za osobu a noc je 7 eur, dieťa do 12 rokov 5 eur, do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko.Ponuka ubytovania v chatke pod lesom v obci Podhájska:
luba.panisova@gmail.com
+421 918 188 846

Created with WebSite X5
Návrat na obsah